To send: 5 pcs
| Personal pickup at place | ||
|---|---|---|
| Teplice | Not in stock | |
| Ústí | Not in stock | |
| Brand | |
| Type specification : | Reproduktory do 3 kg |
| Manufacturer : | DELL |
| Speakers | |
| Frequency Range : | 90 Hz - 20 000 Hz |
| Number of Channels : | 1.0 |
| Total Speakers Power (W) : | 8 |
| Communication | |
| Bluetooth : | yes |
| NFC : | no |
| Control | |
| Remote control : | no |
| Inputs and outputs | |
| Wireless connection : | yes |
| Wired connection : | yes |
| Battery | |
| Battery type : | integrovaná |
| Battery-Powered : | yes |
| Usage and purpose | |
| Type of accessories : | reproduktor |
| Physical properties | |
| Color : | černá |
| Cable length (m) : | 0,75 |
| Weight (kg) : | 0.355 |
| Miniature : | yes |
| Portable : | yes |
| Dimensions : | 125 × 125 × 39 mm |
| Desktop : | yes |
| Additional equipment and features | |
| FM radio : | no |
| Playback from microSD : | no |
| Playback from SD : | no |
| Playback from USB : | no |
| Warranty | |
| Warranty period EU (months) : | 36 |
| Warranty period CRN (months) : | 36 |
Code: NOTD63110
Code: HUBTPL1010
Code: PRIAXA1215
Code: HUBCOL0001
Code: PCD187760
Code: PCD187360
Code: PCD187320
Code: PCD187330
Code: PCD187340
Code: PCD187350
Code: PCD187310
Code: PCD187300
Code: PCD4315
Code: PCD4314
Code: PCD187990
Code: PCD187940
Code: ADATEC0023
Code: KABNED1589
Code: KABPMC1046
Code: MOPSWI1312
Code: KABAXA2125
Code: KABTEC1001
Code: PCD18060
Code: PCD187700
Code: PCD187710
Code: PCD187690
Code: PCD187410
Code: PCD187420
Code: PCD187430
Code: PCD187440
Code: PCD187390
Code: PCD187370
Code: PCD187380
Code: PCD187980
Code: PCD187930
Code: PCD187400
Code: PCD4178