To send: > 10 pcs
| Personal pickup at place | ||
|---|---|---|
| Teplice | Not in stock | |
| Ústí | Not in stock | |
| Brand | |
| Type specification : | Reproduktory do 3 kg |
| Manufacturer : | DELL |
| Speakers | |
| Frequency Range : | 180 Hz - 20 000 Hz |
| Number of Channels : | 1.0 |
| Total Speakers Power (W) : | 3.6 |
| Communication | |
| Bluetooth : | no |
| NFC : | no |
| Inputs and outputs | |
| Wireless connection : | no |
| Wired connection : | yes |
| USB 2.0 : | 1 |
| Battery | |
| Battery-Powered : | no |
| Usage and purpose | |
| Type of accessories : | reproduktor |
| Physical properties | |
| Color : | černá |
| Material : | plast |
| Miniature : | no |
| Portable : | no |
| Dimensions : | 298 × 24 × 18 mm |
| Desktop : | yes |
| Additional equipment and features | |
| FM radio : | no |
| Playback from microSD : | no |
| Playback from SD : | no |
| Playback from USB : | no |
| Warranty | |
| Warranty period EU (months) : | 36 |
| Warranty period CRN (months) : | 36 |
Code: MOND6250
Code: MOND6260
Code: MOND6270
Code: MOND6280
Code: MOND6290
Code: MOND6300
Code: MOND6310
Code: MOND6120
Code: MOND6130
Code: MOND6550
Code: MOND6250
Code: MOND6260
Code: MOND6270
Code: MOND6280
Code: MOND6290
Code: MOND6300
Code: MOND6310
Code: MOND6120
Code: MOND6130
Code: MOND6550
Code: MOND6250
Code: MOND6260
Code: MOND6270
Code: MOND6280
Code: MOND6290
Code: MOND6300
Code: MOND6310
Code: MOND6120
Code: MOND6130
Code: MOND6550
Code: MOND6250
Code: MOND6260
Code: MOND6270
Code: MOND6280
Code: MOND6290
Code: MOND6300
Code: MOND6310
Code: MOND6120
Code: MOND6130
Code: MOND6550
Code: MOND6250
Code: MOND6260
Code: MOND6270
Code: MOND6280
Code: MOND6290
Code: MOND6300
Code: MOND6310
Code: MOND6120
Code: MOND6130
Code: MOND6550
Code: MOND6810