ZyXEL SFP10G-SR
Optický modul, SFP+, 10Gbps, MM multi mode, LC, 850nm, 300m

4 870 Kč 4 025 Kč bez DPH

Po objednání za 3 dny

Osobní odběr na pobočce:
Teplice Není skladem
Ústí Není skladem
Kód: NETZ3418 PN: SFP10G-SR-ZZ0101F Záruka: 60 měs.
ZyXEL SFP10G-SR Snadno připojitelný s maximální flexibilitou, nízký ztrátový výkon, kompaktní velikost, vysoká hustota portů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Formát: SFP+ Rychlost: 10 Gbps Typ: multi mode Vzdálenost: max. 300... více
ZyXEL SFP10G-SR

Snadno připojitelný s maximální flexibilitou, nízký ztrátový výkon, kompaktní velikost, vysoká hustota portů.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 300 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Značka
Výrobce :  ZyXEL
Upřesnění typu :  Optický modul
Síťová rozhraní
Dosah :  300 m
Typ optického konektoru :  LC
Rychlost SFP modulu :  10 Gbps
Typ modulu :  SFP+
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna :  multimode
Provedení :  duplex
Hodnocení můžou přidávat pouze přihlášení uživatelé a ti kteří produkt zakoupili

Podobné produkty

Scroll