Optický transceiver ZyXEL SFP-SXD
Optický transceiver, (Multi-Mode), LC duplexní, Diagnostic data

2 679 Kč 2 214 Kč bez DPH

Dostupnost v eshopu: Po objednání za 3 dny

Osobní odběr na pobočce:
Teplice Není skladem
Ústí Není skladem
Kód: NETZ5308 PN: 91-010-204001B Záruka: 60 měs.
ZyXEL SFP-SXD optický transceiver Malá velikost a vysoká hustota portů. Kompatibilní s průmyslovými standaty (IEEE 802.3 a SFP MSA). Gigabitová rychlost a flexibilita. Možnost výměn za provozu. Jedno napájecí napětí +3.3 V.... více
ZyXEL SFP-SXD optický transceiver

Malá velikost a vysoká hustota portů. Kompatibilní s průmyslovými standaty (IEEE 802.3 a SFP MSA). Gigabitová rychlost a flexibilita. Možnost výměn za provozu. Jedno napájecí napětí +3.3 V. Nízký ztrátový výkon.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ konektoru: LC duplex

Přenosová vzdálenost: dle specifikace optického kabelu, pro 62.5 µm - 200m, pro 550 µm - 550 m

Rozměry: 56 x 13,4 x 12,46 mm

Značka
Výrobce:  ZyXEL
Upřesnění typu:  Optický modul
Síťová rozhraní
Formát modulu:  SFP
Režim:  MM
Typ optického konektoru:  LC
Typ SFP modulu:  duplex
Rychlost SFP modulu:  1 Gbps
Typ modulu:  SFP
Záruka
Délka záruky IČO (měsíce):  60
Délka záruky (měsíce):  60
Fyzické vlastnosti
Typ vlákna:  multimode
Provedení:  duplex

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll