Kategorie produktů

Optický patchcord DATACOM ST-ST 50/125 MM 1m Optický parchcord, ST-ST, 50/125, MM, 1m, duplex, OM3

514 Kč 425 Kč bez DPH

Dostupnost: Neznámá dostupnost

Osobní oběr na pobočce
Teplice Není skladem
Ústí Není skladem

Kód: NOPDTC1058

PN: 55101

DATACOM ST-ST 50/125 MM 1m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM Průměr optického vlákna: 50 µm Konektor 1: ST Konektor 2: ST Délka: 1 m
Počet:
DATACOM ST-ST 50/125 MM 1m

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ optického vlákna: MM

Průměr optického vlákna: 50 µm

Konektor 1: ST

Konektor 2: ST

Délka: 1 m

Značka
Výrobce:  Datacom
Upřesnění typu:  Patch kabel
Fyzické vlastnosti
Barva:  černá - oranžová
Délka kabelu (m):  1
Průměr optického vlákna:  50
Konektory:  ST/ST
Modelové číslo
Modelové číslo:  ST-ST 50/125 MM 1m

Nová recenze

Podobné produkty

Scroll
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace